SEZÓNA 2012 - RALLY TRIBEC
1 / 2
I přes výborný finiš domácího Jara Melichárka, který zvítězil v obou klasických rychlostních zkouškách závěrečné sekce, si nakonec vedoucí pozici udržel Jozef Béreš junior. Pilot vozu Škoda Fabia S2000 vedl od druhé rychlostní zkoušky až do cíle a díky plnému počtu bodů do tabulky mistrovství se mu podařilo nahradit výpadek z Prešova.

Jaro Melichárek si soutěž prohrál především nevýraznými výkony na městském okruhu, v cíli mu nakonec chybělo 1,8 sekundy. S druhým místem však může být spokojen, neboť se po třech podnicích prokousal do vedení Mistrovství SR v rally. Nejrychlejším zahraničním účastníkem se stal (zvláště na okruhu výborně jedoucí) Karel Trněný s Fabií WRC, jenž v přímém souboji porazil nestárnoucího Igora Drotára se stejným vozem.

Text a foto: Jiří Dokulil, tiskové středisko

Ahoj Topoľčany!25.05.2012  21:25
 Rally Tríbeč odhaľuje trať22.05.2012  10:24